To, że usługi oferowane przez Serwis TopKredyt24 są na wysokim poziomie jest możliwe dzięki zastosowaniu plików cookies. Jeżeli Użytkownik skorzysta z Serwisu, nie zmieniając przy tym żadnych ustawień oznacza, że pliki cookies będą umieszczane na urządzeniu Użytkownika. Polityka Prywatności ma to do siebie, że można tam znaleźć wszelkie potrzebne informacje na ten temat.
Witaj internauto! Szukasz pożyczki lub kredytu? Wypełnij wniosek - nasi analitycy ocenią Twoją sytuację.

Łatwa pożyczka OnLine

Możesz szybko dowiedzieć się jak wysoką pożyczkę dostaniesz, wystarczy, że skorzystasz z tego kalkulatora.

Wysoka przyznawalność!

Kredyty Pożyczki Pomoc
Kredyt online

Każdy z nas będąc w trudnej sytuacji finansowej pomyśli na pewno o tym, aby zwrócić się z prośbą o kredyt do banku. Nie zapominajmy o tym, że wiąże się to z oczekiwaniem w kolejkach bankowych, z wypełnianiem sterty formalności oraz z długim czasem oczekiwania na decyzję kredytową. Wszystkie te czynniki wynikają z tradycyjnej formy przyznawania kredytu, jaka do tej pory obowiązuje w bankach. Oprócz instytucji bankowych, istnieją też inne możliwości uzyskania pożyczki. Wyłączność do przyznawania kredytów ma jedynie bank. Pozostałe instytucje mogą nam udzielić pożyczki. Proces przyznawania kredytu w banku jest obwarowany szeregiem przepisów prawnych, bywających bardzo restrykcyjnymi wobec Klienta. Każdy z nas ma również możliwość pożyczenia pieniędzy od znajomych osób czy też od członków swojej rodziny. Taki sposób pożyczania pieniędzy jest jak najbardziej dopuszczalny i często praktykowany. Jeżeli pożyczamy daną kwotę od znajomych, warto sporządzić umowę piśmienniczą w celu zabezpieczenia stron przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Wówczas współpraca będzie przebiegać płynnie i bez komplikacji, ponieważ każda ze stron będzie działać w oparciu o umowę, gwarantującą potwierdzenie spłaty zaciągniętej w ten sposób pożyczki.

Pożyczki pozabankowe i pożyczki prywatne są również atrakcyjną opcją dla Klienta. Są to produkty finansowe oferowane przez parabanki. Charakteryzują się tym, że nie ma tu żadnych formalności czy dokumentów. Klient nie musi też stać w kolejkach do okienka bankowego. Kolejną ważną zaletą parabanków jest to, iż nie weryfikują one informacji na temat sytuacji finansowej Interesanta. Instytucje prywatne nie sprawdzają również Klienta w BIK. Parabanki w czasie złożenia tam wniosku kredytowego, starają się jak najbardziej uprościć procedurę pożyczkową. Podjęcie decyzji o przyznaniu kredytu zajmuje kilka minut. W przypadku przyznania Klientowi świadczenia, firma przelewa pieniądze na konto Pożyczkobiorcy lub otrzymuje on daną kwotę z dowozem do miejsca zamieszkania. Nie istnieją również ukryte koszty czy dodatkowe opłaty dotyczące pożyczki. Pomimo wielu atrakcyjnych zalet, firmy prywatne posiadają kilka zasadniczych wad. Jedną z nich jest wysoka wartość wskaźnika RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. Jest on znacznie wyższy, niż w przypadku pożyczek udzielnych w tradycyjnym banku. Gdy Klient zaciągnie pożyczkę na czas co najmniej jednego roku, to bardzo prawdopodobnym jest, że wskaźnik RRSO przekroczy nawet kilkakrotnie wartość pożyczonej kwoty.

Inną, bardzo atrakcyjną i innowacyjną opcją, która niewątpliwie generuje zainteresowanie Klientów są świadczenia o charakterze prywatnym. Prywatne pożyczki są w Polsce jeszcze stosunkowo mało popularne i budzą one niemałe kontrowersje, ale również ciekawość wśród ludzi. Uważa się jednak, że ten rodzaj oferty pożyczkowej jest jak najbardziej rozwiązaniem przyszłościowym. Prywatne pożyczki polegają w zasadzie na znalezieniu osoby, która zechce pożyczyć nam swoje pieniądze. Wówczas połowa sukcesu jest już za nami. Następnie sporządzana jest umowa pomiędzy Klientem a pożyczkodawcą, która stanowi zabezpieczenie dla interesów poszczególnych stron. Po ustaleniu wysokości oprocentowania, które jest zasadniczym elementem umowy, pieniądze mogą zostać przelane na konto Interesanta. Transakcja realizowana jest w bardzo krótkim czasie. Pożyczki prywatne wydają się być najtańszym produktem finansowym. W skład całkowitej sumy kredytu wchodzą odsetki od pożyczonej kwoty, bez uwzględnienia kosztów pojawiających się w trakcie udzielenia pożyczki. Internet jest dobrym źródłem pozyskiwania osób prywatnych, które chcą pożyczyć nam swoje pieniądze. Kwota oprocentowania jest czynnikiem ustalanym na zasadzie konwersacji i indywidualnie dopasowana do Klienta i pożyczkodawcy. W przypadku zaciągnięcia kredytu, nie warto ograniczać się jedynie do tradycyjnych form pozyskiwania gotówki. Należy również rozejrzeć się za innymi, czasem nowoczesnymi ofertami, aby znaleźć tę najlepszą i spełniającą wszelkie oczekiwania.

Wypełnij wniosek pożyczkowy

Nasze zalety

Proponowane strony

20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250

Zadzwoń, lub napisz do nas

Copyright © - All rights reserved! Made by vebset.
online
zwiń chat online
Barbara Kraśnik
specjalista ds. kredytów